אילו אפשרויות חיבור קיימות בקולקטיב 2?

1. חיבור לקבלת איתותי מסחר

לאחר שבחרתם מערכת שמעניינת אתכם יש ללחוץ על כפתור Subscribe על מנת לעקוב אחר העסקאות שהמערכת מבצעת.חלק מהמערכות גובות תשלום חודשי עבור החיבור וחלקן ניתנות ללא עלות!לאחר החיבור הראשוני תקבלו גישה לצפייה בעסקאות הקיימות של המערכת וברגע שמנהל המערכת יפתח עסקה חדשה או יסגור עסקה אתם תקבלו את הדיווח למייל שלכם – בצורה כזו תוכלו לבצע מסחר ידני לחלוטין יחד עם מנהל המערכת.

 

2. חיבור חצי אוטומטי

לצורך הקמת חיבור חצי אוטומטי תדרשו לפתוח חשבון ברוקר, בהפעלת חיבור חצי אוטומטי ברגע שמנהל המערכת מוציא לפועל עסקה חדשה אתם תקבלו הודעה למייל או לטלפון הנייד שלכם עם פרטי העסקה ואופציה לשיגור העסקה בחשבון האישי שלכם. העסקה תבוצעה אך ורק אם אישרתם את העסקה בצורה ידנית.

שימו לב! המערכת מחכה לאישור שלכם רק בפתיחת העסקה כאשר מנהל המערכת סוגר את העסקה העסקה תיסגר אצלכם בצורה אוטומטית ללא צורך באישור.

*אין אפשרות לאשרר פקודות יציאה מעסקה.

*בחיבור מהסוג הזה ניתן לסחור ידני במקביל לקולקטיב 2 באותו חשבון מסחר. יש לקחת בחשבון שאם תסחרו ידנית באותו נכס שקולקטיב 2 שולחת הוראות עליו יכולים להיווצר כשלים טכניים.

 

3. חיבור אוטומטי לחלוטין – עקיבה מלאה

לצורך הקמת חיבור אוטומטי לחלוטין תדרשו לפתוח חשבון ברוקר, בהפעלת חיבור אוטומטי ברגע שמנהל המערכת מוציא לפועל עסקה חדשה הטכנולוגיה של קולקטיב 2 תשגר בזמן אמת את ההוראה לביצוע גם בחשבון האישי שלכם בצורה אוטומטי לחלוטין. ברגע שמנהל המערכת סוגר את העסקה המערכת תסגור את העסקה גם בחשבון שלכם!

שימו לב! בסוג חיבור שכזה אין לכם אפשרות למסחר ידני במקביל למערכת של קולקטיב 2, מי שמעוניין לסחור ידני צריך לעשות זאת בחשבון נפרד.