עמוד הבית » Uncategorized » כך בוחרים אפליקציה למסחר במניות

כך בוחרים אפליקציה למסחר במניות

כך בוחרים אפליקציה למסחר במניות

מהי אפליקציית מסחר?

אפליקציה להשקעה במניות מאפשרת למשקיעים ותיקים וחדשים לנהל את השקעותיהם בבורסה ובשווקים פיננסיים אחרים. אם בעבר היה צורך להתקשר לסוכן בבורסה על מנת לבצע עסקה ולשלם עמלות גבוהה, כיום כל אחד, מכל שכבות אוכלוסייה, יכול לסחור כמעט באופן מיידי באמצעות אפליקציה להשקעות המותקנת בסמארטפון שלו. עם מגוון שירותים נוחים בעמלות נמוכות, אפליקציות למסחר בבורסה עשויות לעזור למשקיעים לחסוך כסף ולשפר את תיקי ההשקעות שלהם. כל זאת באופן עצמאי מבלי להיות תלוי במנהל או מיקום גיאוגרפי.

 

איך בוחרים אפליקציה להשקעות?

כל סוחר בראשית דרכו בשוק ההון עליו להחליט בשני נושאים – ראשית מיהו הברוקר שדרכו הוא מעוניין לסחור ויהווה את הקשר בינו לבין הבורסה, ושנית מהי תוכנת המסחר המועדפת עליו. כל ברוקר נוהג לעבוד עם מספר אפליקציות להשקעות בבורסה, לכן רצוי לוודא שהתוכנה מתאימה מבחינת נוחות שימוש, מגוון אפשרויות ומהירות ביצוע.
דרך יעילה מאוד לבחינת מידת ההתאמה של תוכנת המסחר לסוחר היא באמצעות אפליקציית מסחר מדומה. בעזרת מסחר מדומה, ניתן לבצע פעולות קנייה ומכירה בזמן אמת ללא סיכון של כסף אמיתי. כך ניתן לבחון את האפשרויות של האפליקציה, להיעזר באינדיקטורים הטכניים והפונדמנטאליים שקיימים בה.

 

התכונות שצריכות לספק אפליקציות מסחר בבורסה:

  • • גישה לגרפים וציטוטים בזמן אמת.
  • • כלי מסחר ועומק שוק.
  • • סריקת השוק בזמן אמת.
  • • התראות בזמן אמת לתיבת הדוא”ל.
  • • גישה לגרפים וציטוטים בעיכוב למשתמשים שאינם לקוחות.
  • • תמיכה במסחר במגוון מוצרי העולם: מניות, אופציות, חוזים עתידיים, אג”ח ועוד.
  • • ניתוח חכם של הוראות להשגת המחיר הטוב ביותר.
  • • גישה מהירה לדוחות ואנליזה של החשבון.

אפליקציית מסחר כגון המערכת של אינטראקטיב ברוקרס מעניקה גישה למסחר במניות, אופציות, חוזים עתידיים, אגרות וחוב במעלה ל-100 בורסות ושווקים ברחבי העולם. מערכת המסחר מאפשרת לצפות בגרפים בזמן אמת של הנכסים הפיננסים בהם תרצו לסחור; להעביר הוראות מיידיות או שליחת הוראות מתקדמות; מעקב אחר העסקאות, גישה מלאה למאזן החשבון האישי ומידע אודות פורטפוליו ההשקעה של החשבון. למערכת טכנולוגיה ייחודית – Smart Routing אשר מחפשת את המחיר הטוב ביותר הזמין בכל רגע נתון על מנת להשיג המשתמש את הביצוע הטוב ביותר בבורסות.

 

 

תמיכה ואבטחת אפליקציות למסחר בבורסה

שימוש באפליקציה בעלת כלים מגוונים ויכולות רבות, יכולה להיות מתסכלת אם הממשק מסובך וחוויית המשתמש אינה נוחה, לכן ממשק האפליקציה חייב להיות קל להבנה ולשימוש.
לסוחרים בתחילת דרכם כדאי לחפש אפליקציות למסחר במניות עם מרכז למידה ומשאבים המספקים הסבר על הכלים ומדריכים כיצד יש להשתמש בהם בחוכמה.
כמו כן, יש לבדוק האם שירותי התמיכה כוללים שירות תמיכה טלפונית ללקוחות 24/7 ולא רק באמצעות אי-מייל או צ’אט כפי שנהוג בחלק מהחברות.
הגם שברור לכל שהאפליקציה אמורה להיות מאובטחת, בכל זאת יש לבדוק נושא זה מאחר ומדובר במערכת מסחר בשוק ההון. על מנת להגן על המידע, אפליקציות השקעות עושות שימוש בשכבות אבטחה מרובות, כולל הצפנה של מידע אישי, אימות דו-שלבי ובדיקות בתדירות גבוהה לאיתור פריצות. חשוב לוודא מי החברה העומדת מאחורי האפליקציה, מהן רמות אבטחת המידע שהיא מספקת והאם היא עומדת בכל התנאים וההגבלות הקבועים בחוק.

 

ישנן הרבה אפליקציות למסחר בבורסה אך לא כולן מספקות את צרכי הסוחר באותה רמה מקצועית. מערכת המסחר לנייד כגון המערכת של אינטראקטיב ברוקרס מכילה מעטפת שלמה של כלים ונתונים כך ש כל סוחר או משקיע צריך יכול לסחור ולעקוב אחר חשבונו בקלות ממכשיר האפל או האנדרואיד.

מאמרים נוספים

מסחר בבורסה למתחילים – כך תעשו זאת באופן עצמאי

יותר ויותר אנשים מוותרים על שירותיהם של הבנקים ובתי ההשקעות בניהול ההשקעות שלהם, ומתחילים לסחור בבורסות בארץ ובחו”ל

קרא עוד »

מהו מסחר חברתי Social Trading?

מסחר חברתי Social Trading הינו תחום השקעה חדשני שהתפתח בשנים האחרונות והצלחתו היוותה פריצת דרך בענף שוק ההון.

קרא עוד »
אודות קולקטיב

אודות קולקטיב

קולקטיב שמה לה למטרה להנגיש את המסחר החברתי ללקוחות ישראליים! באמצעות הטכנולוגיה של קולקטיב ניתן להיחשף לאפשרויות השקעה שלא היו קיימות עד היום. בקולקטיב תמצאו מנהלי השקעות שחושפים את ביצועי תיק ההשקעות שלהם בצורה שקופה וברורה. מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור את מנהל ההשקעות שמעניין אתכם ובאמצעות ממשק פשוט לחבר למעקב אוטומטי את תיק ההשקעות שלכם. מאותו רגע התיק שלכם יחקה בצורה אוטומטית לחלוטין את ביצועי המשקיע שבחרתם.

נשמע לכם מעניין? בואו נדבר!

    Collective 2 קולקטיב מסחר חברתי